0 thumbnail image for ADIDAS Патики машки GALAXY 6 M
1 thumbnail image for ADIDAS Патики машки GALAXY 6 M
2 thumbnail image for ADIDAS Патики машки GALAXY 6 M
3 thumbnail image for ADIDAS Патики машки GALAXY 6 M
Selected image for ADIDAS Патики машки GALAXY 6 M
Selected image for ADIDAS Патики машки GALAXY 6 M
Selected image for ADIDAS Патики машки GALAXY 6 M
Selected image for ADIDAS Патики машки GALAXY 6 M

ADIDAS Патики машки GALAXY 6 M

Deus Sport
3.490 ДЕНЗаштеда 698 ДЕН
2.792ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Тегет

Големина

Опис на производот

Одлични машки патики за секој ден, тие имаат лесен и проветрив мрежест горен дел за да ги одржуваат вашите стапала ладни и среден ѓон Cloudfoam за еластичност.
Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да остане цврст на сите површини, од влажна трева до тврда глина.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
L1NZQ0WVV1

EAN /   код

EAN /   код
ANVC5NOC82
3.490 ДЕНЗаштеда 698 ДЕН
2.792ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Одлични машки патики за секој ден, тие имаат лесен и проветрив мрежест горен дел за да ги одржуваат вашите стапала ладни и среден ѓон Cloudfoam за еластичност.
Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да остане цврст на сите површини, од влажна трева до тврда глина.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
44

Ананас ID

Шифра на производот
L1NZQ0WVV1

EAN /   код

EAN /   код
ANVC5NOC82
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.