0 thumbnail image for ADIDAS Патики машки PARK ST, бело/сива боја
1 thumbnail image for ADIDAS Патики машки PARK ST, бело/сива боја
2 thumbnail image for ADIDAS Патики машки PARK ST, бело/сива боја
3 thumbnail image for ADIDAS Патики машки PARK ST, бело/сива боја
Selected image for ADIDAS Патики машки PARK ST, бело/сива боја
Selected image for ADIDAS Патики машки PARK ST, бело/сива боја
Selected image for ADIDAS Патики машки PARK ST, бело/сива боја
Selected image for ADIDAS Патики машки PARK ST, бело/сива боја

ADIDAS Патики машки PARK ST, бело/сива боја

Deus Sport
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Машки патики PARK ST од ADIDAS
Класичен стил, со врвки
Горниот дел е од вештачка кожа со детал од антилоп
Cloudfoam Comfort влошка
Порабени со текстил
Гумен ѓон
Горниот дел содржи минимум 50% рециклирани материјали

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
RURPXRMCVP

EAN /   код

EAN /   код
ANQE75WL4O
4.690 ДЕНЗаштеда 938 ДЕН
3.752ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Машки патики PARK ST од ADIDAS
Класичен стил, со врвки
Горниот дел е од вештачка кожа со детал од антилоп
Cloudfoam Comfort влошка
Порабени со текстил
Гумен ѓон
Горниот дел содржи минимум 50% рециклирани материјали

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
45 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
RURPXRMCVP

EAN /   код

EAN /   код
ANQE75WL4O
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.