Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Slike ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2

ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2

Deus Sport
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Тегет

Информации за испорака

Опис на производот

Сè што ви треба за да владеете со фудбалскиот терен.
Облечете ги овие фудбалски обувки на „Адидас“ за да ви биде удобно и да останете конкурентни кога активностите во затворен простор ќе доведат до брзина.
Направени да одговараат на различни форми на стапала, мекиот синтетички горен дел има мрежест јазик за дополнителна проветливост и шав на предното стапало за брза контрола. Долу, гумениот надворешен ѓон ви помага да реагирате на рамни површини.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
LJKUQ2P8JO

EAN /   код

EAN /   код
ANSI9IP67K
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Сè што ви треба за да владеете со фудбалскиот терен.
Облечете ги овие фудбалски обувки на „Адидас“ за да ви биде удобно и да останете конкурентни кога активностите во затворен простор ќе доведат до брзина.
Направени да одговараат на различни форми на стапала, мекиот синтетички горен дел има мрежест јазик за дополнителна проветливост и шав на предното стапало за брза контрола. Долу, гумениот надворешен ѓон ви помага да реагирате на рамни површини.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
42 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
LJKUQ2P8JO

EAN /   код

EAN /   код
ANSI9IP67K
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.