0 thumbnail image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
1 thumbnail image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
2 thumbnail image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
3 thumbnail image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
4 thumbnail image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Selected image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Selected image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Selected image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Selected image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2
Selected image for ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2

ADIDAS Патики машки SUPER SALA 2

Deus Sport
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Тегет

Опис на производот

Сè што ви треба за да владеете со фудбалскиот терен.
Облечете ги овие фудбалски обувки на „Адидас“ за да ви биде удобно и да останете конкурентни кога активностите во затворен простор ќе доведат до брзина.
Направени да одговараат на различни форми на стапала, мекиот синтетички горен дел има мрежест јазик за дополнителна проветливост и шав на предното стапало за брза контрола. Долу, гумениот надворешен ѓон ви помага да реагирате на рамни површини.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
ZLKUQ75JLR

EAN /   код

EAN /   код
ANVJ9IPT87
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Сè што ви треба за да владеете со фудбалскиот терен.
Облечете ги овие фудбалски обувки на „Адидас“ за да ви биде удобно и да останете конкурентни кога активностите во затворен простор ќе доведат до брзина.
Направени да одговараат на различни форми на стапала, мекиот синтетички горен дел има мрежест јазик за дополнителна проветливост и шав на предното стапало за брза контрола. Долу, гумениот надворешен ѓон ви помага да реагирате на рамни површини.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
ZLKUQ75JLR

EAN /   код

EAN /   код
ANVJ9IPT87
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.