Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни
Slike ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни

ADIDAS Патики машки VLCOURT VULC, црни

Deus Sport
3.190 ДЕНЗаштеда 638 ДЕН
2.552ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Машките патики Adidas Vl Court Vulc се направени од висококвалитетна природна кожа од дива коза. Нивната неутрална боја ги прави одлично дополнување на различни стилови. Патиките ја носат златната ознака на производителот, која со нив формира интегрална целина. Тие се удобни, можете да ги носите цел ден и нема да имаат негативно влијание врз стапалата што ги носат. Поради нивната внимателна изработка, несомнено се издвојуваат од останатите обувки од овој тип.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
S5SPXMVAXQ

EAN /   код

EAN /   код
ANWH75WTGP
3.190 ДЕНЗаштеда 638 ДЕН
2.552ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Машките патики Adidas Vl Court Vulc се направени од висококвалитетна природна кожа од дива коза. Нивната неутрална боја ги прави одлично дополнување на различни стилови. Патиките ја носат златната ознака на производителот, која со нив формира интегрална целина. Тие се удобни, можете да ги носите цел ден и нема да имаат негативно влијание врз стапалата што ги носат. Поради нивната внимателна изработка, несомнено се издвојуваат од останатите обувки од овој тип.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
44 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
S5SPXMVAXQ

EAN /   код

EAN /   код
ANWH75WTGP
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.