0 thumbnail image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA
1 thumbnail image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA
2 thumbnail image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA
3 thumbnail image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA
4 thumbnail image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA
Selected image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA
Selected image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA
Selected image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA
Selected image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA
Selected image for ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA

ADIDAS Патики спортски CLIMACOOL VENTANIA

Deus Sport
6.190 ДЕНЗаштеда 1.238 ДЕН
4.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Со мрежаст горен дел кој го зголемува протокот на воздух, и проветрива Bounce постава, овие патики за трчање на ADIDAS ќе ви овозможат пријатно трчање дури и во топли денови.
Патиките се изработени 50% со Primegreen, серија на рециклирани материјали со високи перформанси.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
Y9LZQ3FOIZ

EAN /   код

EAN /   код
AN8J5NOP1Q
6.190 ДЕНЗаштеда 1.238 ДЕН
4.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

Со мрежаст горен дел кој го зголемува протокот на воздух, и проветрива Bounce постава, овие патики за трчање на ADIDAS ќе ви овозможат пријатно трчање дури и во топли денови.
Патиките се изработени 50% со Primegreen, серија на рециклирани материјали со високи перформанси.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
Y9LZQ3FOIZ

EAN /   код

EAN /   код
AN8J5NOP1Q
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.