0 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
1 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
2 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
3 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
4 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
5 thumbnail image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER
Selected image for ADIDAS Патики STRUTTER

ADIDAS Патики STRUTTER

Deus Sport
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Adidas Strutter се ниски патики со спортски и ретро изглед, дизајнирани за трчање и тренинг. Тие се исклучително удобни и флексибилни, добро ги апсорбираат ударите, што ќе го подигне вашиот тренинг на повисоко ниво.

Тие се вклопуваат во многу комбинации и се идеални за секојдневни активности.

  • Боја: бела
  • Материјал: Кожа и вештачка кожа
  • Среден ѓон: „Eva“ мека, удобна гума
  • Заден дел од ѓонот: Флексибилна гума со висока отпорност на абење

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
40 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
VK2V0W7DYL

EAN /   код

EAN /   код
ANUYQ2Z3OH
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Adidas Strutter се ниски патики со спортски и ретро изглед, дизајнирани за трчање и тренинг. Тие се исклучително удобни и флексибилни, добро ги апсорбираат ударите, што ќе го подигне вашиот тренинг на повисоко ниво.

Тие се вклопуваат во многу комбинации и се идеални за секојдневни активности.

  • Боја: бела
  • Материјал: Кожа и вештачка кожа
  • Среден ѓон: „Eva“ мека, удобна гума
  • Заден дел од ѓонот: Флексибилна гума со висока отпорност на абење

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки
Големина
40 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
VK2V0W7DYL

EAN /   код

EAN /   код
ANUYQ2Z3OH
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.