0 thumbnail image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K
1 thumbnail image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K
2 thumbnail image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K
3 thumbnail image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K
4 thumbnail image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K
Selected image for ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K

ADIDAS Патики TENSAUR SPORT 2.0 K

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

На децата кои учат нови вештини им требаат чевли што се движат со нив. Овие класични адидас тренерки имаат гумен надворешен ѓон кој се чувствува мазен за трчање. Така, тие ќе работат подеднакво добро за училиште како и за спортска активност

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
HEXU0P8GLC

EAN /   код

EAN /   код
ANCDR2ZUDU
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

На децата кои учат нови вештини им требаат чевли што се движат со нив. Овие класични адидас тренерки имаат гумен надворешен ѓон кој се чувствува мазен за трчање. Така, тие ќе работат подеднакво добро за училиште како и за спортска активност

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
HEXU0P8GLC

EAN /   код

EAN /   код
ANCDR2ZUDU
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.