Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD
Slike ADIDAS Патики женски COURT BOLD

ADIDAS Патики женски COURT BOLD

Deus Sport
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Бела

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS женски патики COURT BOLD со среден ѓон со перниче кој додава висина и стил.
Класични, со врвки.
Горниот дел од синтетика со кожен слој.
Долнинот ѓон е од гума за лесно чекорење.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
36 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
GXLZQZBMW7

EAN /   код

EAN /   код
ANY55NOC9K
3.390 ДЕНЗаштеда 678 ДЕН
2.712ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS женски патики COURT BOLD со среден ѓон со перниче кој додава висина и стил.
Класични, со врвки.
Горниот дел од синтетика со кожен слој.
Долнинот ѓон е од гума за лесно чекорење.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
36 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
GXLZQZBMW7

EAN /   код

EAN /   код
ANY55NOC9K
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.