0 thumbnail image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM
1 thumbnail image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM
2 thumbnail image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM
3 thumbnail image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM
4 thumbnail image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM
Selected image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM
Selected image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM
Selected image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM
Selected image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM
Selected image for ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM

ADIDAS Патики женски COURT PLATFORM

Deus Sport
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

ADIDAS COURT PLATFORM се женски патики со ѓон на платформа во суптилен стил.
Се одликуваат со едноставни линии во дизајнот и намалена боја, па се стекнаа со статус на обувки што одат со се.
Синтетичкиот горен дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина.
Патиките се со плиток профил со класични врвки.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
41 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
NLG5FLNBUJ

EAN /   код

EAN /   код
AN6SKD9N1F
3.690 ДЕНЗаштеда 738 ДЕН
2.952ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS COURT PLATFORM се женски патики со ѓон на платформа во суптилен стил.
Се одликуваат со едноставни линии во дизајнот и намалена боја, па се стекнаа со статус на обувки што одат со се.
Синтетичкиот горен дел совршено нежно ги обвиткува вашите стапала, а во исто време им ја дава потребната цврстина.
Патиките се со плиток профил со класични врвки.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Големина
41 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
NLG5FLNBUJ

EAN /   код

EAN /   код
AN6SKD9N1F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.