Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W
Slike ADIDAS Патики женски COURTSET W

ADIDAS Патики женски COURTSET W

Deus Sport
2.690 ДЕНЗаштеда 1.076 ДЕН
1.614ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Женски патики ADIDAS со горен дел од вештачка кожа и заштита кај прстите. Leather upper with faux leather toe protection.
Гумен ѓон.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Пол
Женски
Големина
37 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
XYLZQ5B1G5

EAN /   код

EAN /   код
AN4B5NOWPG
2.690 ДЕНЗаштеда 1.076 ДЕН
1.614ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Женски патики ADIDAS со горен дел од вештачка кожа и заштита кај прстите. Leather upper with faux leather toe protection.
Гумен ѓон.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Пол
Женски
Големина
37 1/3

Ананас ID

Шифра на производот
XYLZQ5B1G5

EAN /   код

EAN /   код
AN4B5NOWPG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.