Slike ADIDAS Ранец Classic Backpack
Slike ADIDAS Ранец Classic Backpack
Ново
Slike ADIDAS Ранец Classic Backpack
Slike ADIDAS Ранец Classic Backpack
Slike ADIDAS Ранец Classic Backpack
Slike ADIDAS Ранец Classic Backpack
Ново
Slike ADIDAS Ранец Classic Backpack
Slike ADIDAS Ранец Classic Backpack

ADIDAS Ранец Classic Backpack

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сина

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии: 17,25"" x 14,25"" x 6""
Волумен: 27,75 L
100% полиестер обичен ткаен
Преден џеб со патент
Вклучува футрола за молив со затворање со патент
Прилагодливи ремени за рамо

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
42YX4308N2

EAN /   код

EAN /   код
ANRQJ03XI6
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии: 17,25"" x 14,25"" x 6""
Волумен: 27,75 L
100% полиестер обичен ткаен
Преден џеб со патент
Вклучува футрола за молив со затворање со патент
Прилагодливи ремени за рамо

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
42YX4308N2

EAN /   код

EAN /   код
ANRQJ03XI6
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.