Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Ново
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Ново
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES
Slike ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES

ADIDAS Ранец CLASSIC HORIZONTAL 3-STRIPES

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Крем

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии: 17,25" x 14,25" x 6"
Волумен: 27,75 L
100% полиестер обичен ткаен
Преден џеб со патент
Вклучува футрола за молив со затворање со патент
Прилагодливи ремени за рамо

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
UHXX432J5O

EAN /   код

EAN /   код
ANMQJ0311Y
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Димензии: 17,25" x 14,25" x 6"
Волумен: 27,75 L
100% полиестер обичен ткаен
Преден џеб со патент
Вклучува футрола за молив со затворање со патент
Прилагодливи ремени за рамо

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
UHXX432J5O

EAN /   код

EAN /   код
ANMQJ0311Y
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.