0 thumbnail image for ADIDAS Ранец LINEAR ORG
1 thumbnail image for ADIDAS Ранец LINEAR ORG
Selected image for ADIDAS Ранец LINEAR ORG
Selected image for ADIDAS Ранец LINEAR ORG

ADIDAS Ранец LINEAR ORG

Deus Sport
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Опис на производот

ADIDAS Ранец LINEAR ORG

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.74 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XJOPX82LRL

EAN /   код

EAN /   код
ANE2A5WNKZ
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Ранец LINEAR ORG

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.74 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
XJOPX82LRL

EAN /   код

EAN /   код
ANE2A5WNKZ
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.