Slike ADIDAS Сет детски тренерки машки JB COTTON TS, тегет
Slike ADIDAS Сет детски тренерки машки JB COTTON TS, тегет

ADIDAS Сет детски тренерки машки JB COTTON TS, тегет

Deus Sport
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Тегет

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Сет детски тренерки машки JB COTTON TS, тегет

•    Материјал: Текстил
•    Пол: Момчиња
•    Намена: Тренинг
•    Бренд: Аdidas
•    Колекција: Sportswear

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
128

Ананас ID

Шифра на производот
UWOPXGYU2A

EAN /   код

EAN /   код
ANJB85WVKO
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Сет детски тренерки машки JB COTTON TS, тегет

•    Материјал: Текстил
•    Пол: Момчиња
•    Намена: Тренинг
•    Бренд: Аdidas
•    Колекција: Sportswear

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Тегет
Пол
Машки
Големина
128

Ананас ID

Шифра на производот
UWOPXGYU2A

EAN /   код

EAN /   код
ANJB85WVKO
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.