0 thumbnail image for ADIDAS Сет Детски тренерки машки YB TS ENTRY CH, сини
1 thumbnail image for ADIDAS Сет Детски тренерки машки YB TS ENTRY CH, сини
2 thumbnail image for ADIDAS Сет Детски тренерки машки YB TS ENTRY CH, сини
Selected image for ADIDAS Сет Детски тренерки машки YB TS ENTRY CH, сини
Selected image for ADIDAS Сет Детски тренерки машки YB TS ENTRY CH, сини
Selected image for ADIDAS Сет Детски тренерки машки YB TS ENTRY CH, сини

ADIDAS Сет Детски тренерки машки YB TS ENTRY CH, сини

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

ADIDAS Сет Детски тренерки машки YB TS ENTRY CH, сини

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
116

Ананас ID

Шифра на производот
OINPXZ76KL

EAN /   код

EAN /   код
ANB785WGTV
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Сет Детски тренерки машки YB TS ENTRY CH, сини

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Големина
116

Ананас ID

Шифра на производот
OINPXZ76KL

EAN /   код

EAN /   код
ANB785WGTV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.