Slike ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT црвени
Slike ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT црвени

ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT црвени

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црвена

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT црвени

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
WDNPXFK10H

EAN /   код

EAN /   код
AN3185WZXD
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT црвени

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
WDNPXFK10H

EAN /   код

EAN /   код
AN3185WZXD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.