0 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени
1 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени
2 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени
3 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени
4 thumbnail image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени
Selected image for ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени

ADIDAS Сет детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT светло црвени

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

ADIDAS Детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT, црвени

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
NGNPXNOFAK

EAN /   код

EAN /   код
AN8085WNG0
2.490 ДЕНЗаштеда 498 ДЕН
1.992ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Детски тренерки женски LG KN TRACKSUIT, црвени

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Женски
Големина
140

Ананас ID

Шифра на производот
NGNPXNOFAK

EAN /   код

EAN /   код
AN8085WNG0
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.