0 thumbnail image for ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG
1 thumbnail image for ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG
2 thumbnail image for ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG
3 thumbnail image for ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG
Selected image for ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG
Selected image for ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG
Selected image for ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG
Selected image for ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG

ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG

Deus Sport
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Розова

Големина

Опис на производот

ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розова
Големина
104 (3-4 години)

Ананас ID

Шифра на производот
VTLUQBM2QV

EAN /   код

EAN /   код
AN8L9IPPCV
2.390 ДЕНЗаштеда 478 ДЕН
1.912ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Сет за бебе I BOS LOGO JOG

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Розова
Големина
104 (3-4 години)

Ананас ID

Шифра на производот
VTLUQBM2QV

EAN /   код

EAN /   код
AN8L9IPPCV
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.