0 thumbnail image for ADIDAS Спортска чанта SP BAG
1 thumbnail image for ADIDAS Спортска чанта SP BAG
Selected image for ADIDAS Спортска чанта SP BAG
Selected image for ADIDAS Спортска чанта SP BAG

ADIDAS Спортска чанта SP BAG

Deus Sport
2.490 ДЕНЗаштеда 747 ДЕН
1.743ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

ADIDAS Спортска чанта SP BAG

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
XTG5F0U5FV

EAN /   код

EAN /   код
ANQUKD9O1H
2.490 ДЕНЗаштеда 747 ДЕН
1.743ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Спортска чанта SP BAG

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.56 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна

Ананас ID

Шифра на производот
XTG5F0U5FV

EAN /   код

EAN /   код
ANQUKD9O1H
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.