0 thumbnail image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
1 thumbnail image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
2 thumbnail image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
Selected image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
Selected image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
Selected image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K

ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K

Deus Sport
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:

Големина

Опис на производот

ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
NY95FFNG9H

EAN /   код

EAN /   код
ANY7LD92PM
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
NY95FFNG9H

EAN /   код

EAN /   код
ANY7LD92PM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.