0 thumbnail image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
1 thumbnail image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
2 thumbnail image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
Selected image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
Selected image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K
Selected image for ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K

ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K

Deus Sport
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
35 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
W8A5FZBQ5R

EAN /   код

EAN /   код
ANN7LD9RI7
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Спортски папучи ADILETTE AQUA K

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Големина
35 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
W8A5FZBQ5R

EAN /   код

EAN /   код
ANN7LD9RI7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.