0 thumbnail image for ADIDAS Торбица NCL WNLB
1 thumbnail image for ADIDAS Торбица NCL WNLB
Selected image for ADIDAS Торбица NCL WNLB
Selected image for ADIDAS Торбица NCL WNLB

ADIDAS Торбица NCL WNLB

Deus Sport
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

ADIDAS Торбица NCL WNLB

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
MNS1IM0HX2

EAN /   код

EAN /   код
ANMBOPG18F
1.090 ДЕНЗаштеда 218 ДЕН
872ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Торбица NCL WNLB

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Унисекс

Ананас ID

Шифра на производот
MNS1IM0HX2

EAN /   код

EAN /   код
ANMBOPG18F
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.