0 thumbnail image for ADIDAS Тренерки детски YG S ENTRY TS
1 thumbnail image for ADIDAS Тренерки детски YG S ENTRY TS
2 thumbnail image for ADIDAS Тренерки детски YG S ENTRY TS
3 thumbnail image for ADIDAS Тренерки детски YG S ENTRY TS
Selected image for ADIDAS Тренерки детски YG S ENTRY TS
Selected image for ADIDAS Тренерки детски YG S ENTRY TS
Selected image for ADIDAS Тренерки детски YG S ENTRY TS
Selected image for ADIDAS Тренерки детски YG S ENTRY TS

ADIDAS Тренерки детски YG S ENTRY TS

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

Овој детски комплет за вежбање за девојчиња е дизајниран во комплетно удобен стил.
Дуксерот е во розова боја со патент и предни џебови.
Долните тренерки се со прави ногавици, странични џебови и се прицврстуваат со врвки.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
152

Ананас ID

Шифра на производот
GAKZQ14YXC

EAN /   код

EAN /   код
ANCL5NOMUL
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

Овој детски комплет за вежбање за девојчиња е дизајниран во комплетно удобен стил.
Дуксерот е во розова боја со патент и предни џебови.
Долните тренерки се со прави ногавици, странични џебови и се прицврстуваат со врвки.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева
Пол
Женски
Големина
152

Ананас ID

Шифра на производот
GAKZQ14YXC

EAN /   код

EAN /   код
ANCL5NOMUL
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.