Selected image for ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 TR PNT

ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 TR PNT

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 TR PNT

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
9J95FFH6CR

EAN /   код

EAN /   код
ANH2LD9T2H
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Тренерки долен дел машки ENT22 TR PNT

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.51 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
9J95FFH6CR

EAN /   код

EAN /   код
ANH2LD9T2H
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.