0 thumbnail image for ADIDAS Тренерки долен дел машки M 3S FL TC PT
1 thumbnail image for ADIDAS Тренерки долен дел машки M 3S FL TC PT
2 thumbnail image for ADIDAS Тренерки долен дел машки M 3S FL TC PT
Selected image for ADIDAS Тренерки долен дел машки M 3S FL TC PT
Selected image for ADIDAS Тренерки долен дел машки M 3S FL TC PT
Selected image for ADIDAS Тренерки долен дел машки M 3S FL TC PT

ADIDAS Тренерки долен дел машки M 3S FL TC PT

Deus Sport
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

ADIDAS Тренерки долен дел машки M 3S FL TC PT

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
PEG5F85G0J

EAN /   код

EAN /   код
ANNYKD9J2Y
3.090 ДЕНЗаштеда 618 ДЕН
2.472ДЕН
Понудата важи од 31/03/2024 до 29/04/2024

Опис на производот

ADIDAS Тренерки долен дел машки M 3S FL TC PT

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
PEG5F85G0J

EAN /   код

EAN /   код
ANNYKD9J2Y
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.