Slike ADIDAS Тренерки машки WTS BACK2BAS 3S
Slike ADIDAS Тренерки машки WTS BACK2BAS 3S

ADIDAS Тренерки машки WTS BACK2BAS 3S

Deus Sport
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Комплет тренерки за атлетски изглед во секоја прилика.
За секојдневна удобност, елегантни, изработени од трико.
Со препознатливиот знак на ADIDAS на ракавите и од страните.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
P2KZQVZEGH

EAN /   код

EAN /   код
ANKN5NOLH2
3.990 ДЕНЗаштеда 798 ДЕН
3.192ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Комплет тренерки за атлетски изглед во секоја прилика.
За секојдневна удобност, елегантни, изработени од трико.
Со препознатливиот знак на ADIDAS на ракавите и од страните.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
P2KZQVZEGH

EAN /   код

EAN /   код
ANKN5NOLH2
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.