Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Slike ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS

ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS

Deus Sport
4.390 ДЕНЗаштеда 878 ДЕН
3.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Essentials се женски тренерки lifestyle со едноставен дизајн кои можете да ги носите во различни пригоди. Горниот дел е стандарден, се затвора со патент по цела должина. Долниот дел од тренерката е со потесен крој и е инспириран од класичниот спортски стил со познатите пруги од логото на ADIDAS.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
VQKZQM7R2L

EAN /   код

EAN /   код
ANGO5NOM0I
4.390 ДЕНЗаштеда 878 ДЕН
3.512ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

ADIDAS Essentials се женски тренерки lifestyle со едноставен дизајн кои можете да ги носите во различни пригоди. Горниот дел е стандарден, се затвора со патент по цела должина. Долниот дел од тренерката е со потесен крој и е инспириран од класичниот спортски стил со познатите пруги од логото на ADIDAS.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
VQKZQM7R2L

EAN /   код

EAN /   код
ANGO5NOM0I
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.