0 thumbnail image for ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
1 thumbnail image for ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
2 thumbnail image for ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Selected image for ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Selected image for ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS
Selected image for ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS

ADIDAS Тренерки женски W 3S TR TS

Deus Sport
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Боја:Сина

Големина

Опис на производот

ADIDAS Essentials се женски тренерки lifestyle со едноставен дизајн кои можете да ги носите во различни пригоди. Горниот дел е стандарден, се затвора со патент по цела должина. Долниот дел од тренерката е со потесен крој и е инспириран од класичниот спортски стил со познатите пруги од логото на ADIDAS.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
33LZQF2R3D

EAN /   код

EAN /   код
ANXN5NO5I7
4.290 ДЕНЗаштеда 858 ДЕН
3.432ДЕН
Понудата важи од 18/05/2024 до 16/06/2024

Опис на производот

ADIDAS Essentials се женски тренерки lifestyle со едноставен дизајн кои можете да ги носите во различни пригоди. Горниот дел е стандарден, се затвора со патент по цела должина. Долниот дел од тренерката е со потесен крој и е инспириран од класичниот спортски стил со познатите пруги од логото на ADIDAS.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
33LZQF2R3D

EAN /   код

EAN /   код
ANXN5NO5I7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.