Slike ADIDAS Женски долни тренерки Entrada 22 training tracksuit bottoms
Slike ADIDAS Женски долни тренерки Entrada 22 training tracksuit bottoms

ADIDAS Женски долни тренерки Entrada 22 training tracksuit bottoms

Deus Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Женски долни тренерки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
LYLIZVMJXF

EAN /   код

EAN /   код
ANY8BTY050
1.890 ДЕНЗаштеда 378 ДЕН
1.512ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Женски долни тренерки

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
L

Ананас ID

Шифра на производот
LYLIZVMJXF

EAN /   код

EAN /   код
ANY8BTY050
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.