Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings
Slike ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings

ADIDAS Женски хеланки 3 stripes leggings

Deus Sport
2.090 ДЕНЗаштеда 418 ДЕН
1.672ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Сина

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Аdidas Essentials женските lifestyle хеланки имаат спортски изглед, како и препознатливи adidas пруги и adidas Badge of Sport.
Овој модел на хеланки, може да се комбинира со секаков вид на гардероба.
Еластични и удобни, изработени се од мек памук, за секојдневна удобност.
Женски хеланки
Состав: 93% памук, 7% еластин
Машинско перење
Тесен крој

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
3WLIZJSFHI

EAN /   код

EAN /   код
AN23BTYLCD
2.090 ДЕНЗаштеда 418 ДЕН
1.672ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Аdidas Essentials женските lifestyle хеланки имаат спортски изглед, како и препознатливи adidas пруги и adidas Badge of Sport.
Овој модел на хеланки, може да се комбинира со секаков вид на гардероба.
Еластични и удобни, изработени се од мек памук, за секојдневна удобност.
Женски хеланки
Состав: 93% памук, 7% еластин
Машинско перење
Тесен крој

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Женски
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
3WLIZJSFHI

EAN /   код

EAN /   код
AN23BTYLCD
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.