Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG
Slike ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG

ADIDAS Женски хеланки W 3S LEG

Deus Sport
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Женски хеланки
Тесен крој
Еластичен појас
Машинско перење
Состав: 93% памук, 7% еластин
adidas Essentials женските lifestyle хеланки имаат спортски изглед, како и препознатливи adidas пруги и adidas Badge of Sport.
Овој модел на хеланки, може да се комбинира со секаков вид на гардероба.
Еластични и удобни, изработени се од мек памук, за секојдневна удобност.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
MWLIZBUCS8

EAN /   код

EAN /   код
ANR2BTYGND
1.990 ДЕНЗаштеда 398 ДЕН
1.592ДЕН
Понудата важи од 11/02/2024 до 29/02/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Женски хеланки
Тесен крој
Еластичен појас
Машинско перење
Состав: 93% памук, 7% еластин
adidas Essentials женските lifestyle хеланки имаат спортски изглед, како и препознатливи adidas пруги и adidas Badge of Sport.
Овој модел на хеланки, може да се комбинира со секаков вид на гардероба.
Еластични и удобни, изработени се од мек памук, за секојдневна удобност.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
MWLIZBUCS8

EAN /   код

EAN /   код
ANR2BTYGND
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.