Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W
Slike ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W

ADIDAS Женски патики DAILY TWIST MID W

Deus Sport
3.190 ДЕНЗаштеда 1.276 ДЕН
1.914ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

Женски патики DAILY TWIST MID W
Материјал: кожа, синтетика

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
21MZQJT1EJ

EAN /   код

EAN /   код
ANL55NOYKG
3.190 ДЕНЗаштеда 1.276 ДЕН
1.914ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Женски патики DAILY TWIST MID W
Материјал: кожа, синтетика

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Големина
38.5

Ананас ID

Шифра на производот
21MZQJT1EJ

EAN /   код

EAN /   код
ANL55NOYKG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.