0 thumbnail image for ADIDAS Женски патики STAN SMITH W G58184 бели
1 thumbnail image for ADIDAS Женски патики STAN SMITH W G58184 бели
2 thumbnail image for ADIDAS Женски патики STAN SMITH W G58184 бели
3 thumbnail image for ADIDAS Женски патики STAN SMITH W G58184 бели
Selected image for ADIDAS Женски патики STAN SMITH W G58184 бели
Selected image for ADIDAS Женски патики STAN SMITH W G58184 бели
Selected image for ADIDAS Женски патики STAN SMITH W G58184 бели
Selected image for ADIDAS Женски патики STAN SMITH W G58184 бели

ADIDAS Женски патики STAN SMITH W G58184 бели

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
8.000 ДЕНЗаштеда 4.010 ДЕН
3.990ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ: Adidas Stan Smith патиките се синоним за висококвалитетна конструкција и издржливост. Изработени се од премиум материјали кои гарантираат удобност и издржливост, што ги прави идеален избор за секојдневно носење.
• ДИЗАЈН: Овој модел се одликува со класичен и препознатлив дизајн со низок профил и елегантни бели и златни тонови. Перфорациите на површината на патиките не само што ја зголемуваат естетиката, туку и ја подобруваат можноста за дишење, што ги прави совршени за топлите денови.
• КОМФОРТ: Удобниот јазик и меката манжетна обезбедуваат дополнителна удобност додека се носите, додека квалитетните врвки обезбедуваат стабилност и ја прилагодуваат патиката на обликот на вашето стапало
• ФУНКЦИОНАЛНОСТ: Издржливиот гумен ѓон со текстурирана шарка е дизајниран да обезбеди оптимално држење и безбедност при секој чекор, без разлика дали се работи за шетање низ град или присуство на спортски настани


Патиките Adidas Stan Smith се повеќе од обувки, тие се дел од спортската историја и стил кој трае. Со својот класичен изглед и модерни детали, овие патики се совршен избор за жени кои го ценат квалитетот и дизајнот. Удобноста што ја обезбедуваат ги прави идеални за целодневна употреба, додека нивната функционалност гарантира дека секогаш ќе бидете чекор понапред од толпата. Без разлика дали одите на работа, на прошетка или на спортски настан, патиките Adidas Stan Smith совршено ќе се вклопат во вашиот активен животен стил.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Индија
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
6QKP9YINFX

EAN /   код

EAN /   код
4064044447753
8.000 ДЕНЗаштеда 4.010 ДЕН
3.990ДЕН
Понудата важи од 12/04/2024 до 15/04/2024

Опис на производот

• КВАЛИТЕТ: Adidas Stan Smith патиките се синоним за висококвалитетна конструкција и издржливост. Изработени се од премиум материјали кои гарантираат удобност и издржливост, што ги прави идеален избор за секојдневно носење.
• ДИЗАЈН: Овој модел се одликува со класичен и препознатлив дизајн со низок профил и елегантни бели и златни тонови. Перфорациите на површината на патиките не само што ја зголемуваат естетиката, туку и ја подобруваат можноста за дишење, што ги прави совршени за топлите денови.
• КОМФОРТ: Удобниот јазик и меката манжетна обезбедуваат дополнителна удобност додека се носите, додека квалитетните врвки обезбедуваат стабилност и ја прилагодуваат патиката на обликот на вашето стапало
• ФУНКЦИОНАЛНОСТ: Издржливиот гумен ѓон со текстурирана шарка е дизајниран да обезбеди оптимално држење и безбедност при секој чекор, без разлика дали се работи за шетање низ град или присуство на спортски настани


Патиките Adidas Stan Smith се повеќе од обувки, тие се дел од спортската историја и стил кој трае. Со својот класичен изглед и модерни детали, овие патики се совршен избор за жени кои го ценат квалитетот и дизајнот. Удобноста што ја обезбедуваат ги прави идеални за целодневна употреба, додека нивната функционалност гарантира дека секогаш ќе бидете чекор понапред од толпата. Без разлика дали одите на работа, на прошетка или на спортски настан, патиките Adidas Stan Smith совршено ќе се вклопат во вашиот активен животен стил.

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Индија
Големина
38 2/3

Ананас ID

Шифра на производот
6QKP9YINFX

EAN /   код

EAN /   код
4064044447753
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.