0 thumbnail image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace
1 thumbnail image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace
2 thumbnail image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace
3 thumbnail image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace
4 thumbnail image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace
Selected image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace
Selected image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace
Selected image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace
Selected image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace
Selected image for ADIDAS Женски патики Tensaur Lace

ADIDAS Женски патики Tensaur Lace

AНАНАС ШОП
Ananas direct badge iconбрзо
2.500 ДЕНЗаштеда 710 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Розева

Големина

Опис на производот

• Горен дел од синтетичка кожа
• Текстилна постава
• Гумен ѓон без означување

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева
Сезона
Пролет-Лето
Тип на чевли
Патики
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
RUVP9YMKNR

EAN /   код

EAN /   код
4065426191448
2.500 ДЕНЗаштеда 710 ДЕН
1.790ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

• Горен дел од синтетичка кожа
• Текстилна постава
• Гумен ѓон без означување

Спецификации

Бренд
ADIDAS

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Розева
Сезона
Пролет-Лето
Тип на чевли
Патики
Големина
38

Ананас ID

Шифра на производот
RUVP9YMKNR

EAN /   код

EAN /   код
4065426191448
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.