Selected image for ADLER Цедалка AD 4003

ADLER Цедалка AD 4003

River Soft
1.299 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
999ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Бела

Опис на производот

ЦЕДАЛКА ADLER
Моќност:60w
Kонуси за цедење:2
Капацитет на сад за сок:1l
Ротација на деснo и левo
Автоматско вклучување и исклучување
Заштитен капак
Гумирани ногарки

Спецификации

Бренд
Adler

Тежина и димензии

Тежина
1.25 kg

Дизајн

Боја на производот
Бела

Моќ

Моќ
60 W

Ананас ID

Шифра на производот
OG5F2HVPX3

EAN /   код

EAN /   код
ANOJWG0Q4P
1.299 ДЕНЗаштеда 300 ДЕН
999ДЕН
Понудата важи од 03/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

ЦЕДАЛКА ADLER
Моќност:60w
Kонуси за цедење:2
Капацитет на сад за сок:1l
Ротација на деснo и левo
Автоматско вклучување и исклучување
Заштитен капак
Гумирани ногарки

Спецификации

Бренд
Adler

Тежина и димензии

Тежина
1.25 kg

Дизајн

Боја на производот
Бела

Моќ

Моќ
60 W

Ананас ID

Шифра на производот
OG5F2HVPX3

EAN /   код

EAN /   код
ANOJWG0Q4P
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.