Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Ново
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Ново
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427
Slike ADLER Електричен термофор AD 7427

ADLER Електричен термофор AD 7427

АНАНАС ШОП
2.500ДЕН

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност: 360W
Димензија:30x22x6.5cm
Оддржува топлина до 5 часа
Се загрева за 15 минути
Тип на приклучок: С
Мека поларана обвивка
Максимална температура на првата обвивка е околу 70С додека на меката поларна обвивка околу 50С

Спецификации

Бренд
Adler

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
KIUPA5UWWB

EAN /   код

EAN /   код
ANXOGJAZ7V
2.500ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност: 360W
Димензија:30x22x6.5cm
Оддржува топлина до 5 часа
Се загрева за 15 минути
Тип на приклучок: С
Мека поларана обвивка
Максимална температура на првата обвивка е околу 70С додека на меката поларна обвивка околу 50С

Спецификации

Бренд
Adler

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
KIUPA5UWWB

EAN /   код

EAN /   код
ANXOGJAZ7V

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.