Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427
Slike ADLER Електрично ќебе AD7427

ADLER Електрично ќебе AD7427

АНАНАС ШОП
4.000ДЕН

Боја:Антрацит

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност: 60W
Димензија: 150х100cm
5 нивоа на греење: 35/40/45/50/55 C
Тајмер: 1-10 часа
Кабел за напојување со LCD контролер
Се пере во машина на 30C
Тајмерот автоматски го исклучува греењето по одредено време.

Спецификации

Бренд
Adler

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
5JUPARKPQT

EAN /   код

EAN /   код
ANGOGJA7VX
4.000ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Моќност: 60W
Димензија: 150х100cm
5 нивоа на греење: 35/40/45/50/55 C
Тајмер: 1-10 часа
Кабел за напојување со LCD контролер
Се пере во машина на 30C
Тајмерот автоматски го исклучува греењето по одредено време.

Спецификации

Бренд
Adler

Карактеристики

Боја на производот
Антрацит

Ананас ID

Шифра на производот
5JUPARKPQT

EAN /   код

EAN /   код
ANGOGJA7VX
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.