Slike ADVANCIS Ројал желе ампули за орална употреба , 20 парчиња
Slike ADVANCIS Ројал желе ампули за орална употреба , 20 парчиња

ADVANCIS Ројал желе ампули за орална употреба , 20 парчиња

ПЗУ Аптека Полин
1.200ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производот придонесува за ревитализирање, зајакнување и поткрепа на имуниот систем.
1 вијала содржи активна супстанца:
ројал желе (матичен млеч)= 1000mg
витамин Ц= 160mg
прополис= 50mg
фруктоолигосахариди= 50mg.
Помошни супстанции: прочистена вода, хумектант: глицерин, мирис, конзерванс: калциум сорбат, натриум бензоат, засладувач: сукралоза, боја: рибофлавин.

Спецификации

Бренд
ADVANCIS

Ананас ID

Шифра на производот
03D7XPL18Z

EAN /   код

EAN /   код
5601653015073
1.200ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Производот придонесува за ревитализирање, зајакнување и поткрепа на имуниот систем.
1 вијала содржи активна супстанца:
ројал желе (матичен млеч)= 1000mg
витамин Ц= 160mg
прополис= 50mg
фруктоолигосахариди= 50mg.
Помошни супстанции: прочистена вода, хумектант: глицерин, мирис, конзерванс: калциум сорбат, натриум бензоат, засладувач: сукралоза, боја: рибофлавин.

Спецификации

Бренд
ADVANCIS

Ананас ID

Шифра на производот
03D7XPL18Z

EAN /   код

EAN /   код
5601653015073
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.