Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик  лс апарат тиркизна оаза 250мл
Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик  лс апарат тиркизна оаза 250мл

AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик лс апарат тиркизна оаза 250мл

АНАНАС ШОП
472ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - апарат + боца 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
MKPPPCZ7UR

EAN /   код

EAN /   код
5949031304204
472ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - апарат + боца 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
MKPPPCZ7UR

EAN /   код

EAN /   код
5949031304204
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.