Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик рефил пјур цреша 250мл.
Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик рефил пјур цреша 250мл.

AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик рефил пјур цреша 250мл.

АНАНАС ШОП
354ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Рефил за апарт за освежувач на простории 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
KWOPPAKSTW

EAN /   код

EAN /   код
3059943024687
354ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Рефил за апарт за освежувач на простории 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
KWOPPAKSTW

EAN /   код

EAN /   код
3059943024687
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.