Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик рефил сатен и љубичица 250мл
Slike AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик рефил сатен и љубичица 250мл

AIRWICK Освежувач на простории Фрешматик рефил сатен и љубичица 250мл

АНАНАС ШОП
354ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Рефил за апарт за освежувач на простории 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
L7OPPI6YDV

EAN /   код

EAN /   код
8002910028510
354ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Рефил за апарт за освежувач на простории 250мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
L7OPPI6YDV

EAN /   код

EAN /   код
8002910028510

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.