Slike AIRWICK Освежувач на простории Мист апарат јасмин 20мл.
Slike AIRWICK Освежувач на простории Мист апарат јасмин 20мл.

AIRWICK Освежувач на простории Мист апарат јасмин 20мл.

АНАНАС ШОП
448ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - апарат + боца 19мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
Z1PPPH6865

EAN /   код

EAN /   код
8002910054571
448ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Освежувач на простории - апарат + боца 19мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
Z1PPPH6865

EAN /   код

EAN /   код
8002910054571

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.