Slike AIRWICK Течност рефил ванила 19мл
Slike AIRWICK Течност рефил ванила 19мл

AIRWICK Течност рефил ванила 19мл

АНАНАС ШОП
218ДЕН

Боја:Шарена

Информации за испорака

Опис на производот

Рефил за електричен апарат за освежување на простории 19мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
PROPP69WAS

EAN /   код

EAN /   код
3059946083018
218ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Рефил за електричен апарат за освежување на простории 19мл.

Спецификации

Бренд
AIRWICK

Карактеристики

Боја на производот
Шарена

Ананас ID

Шифра на производот
PROPP69WAS

EAN /   код

EAN /   код
3059946083018

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.