Selected image for AKAY Четка ак109

AKAY Четка ак109

50ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

AKAY Четка ак109

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
DLK38KSMZL

EAN /   код

EAN /   код
ANVMHOZXG2
50ДЕН

Опис на производот

AKAY Четка ак109

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
DLK38KSMZL

EAN /   код

EAN /   код
ANVMHOZXG2
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.