Selected image for AKAY Четка ак342

AKAY Четка ак342

Хомакс
60ДЕН

Боја:Розева

Опис на производот

AKAY Четка ак342

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
EKL38HUX9O

EAN /   код

EAN /   код
ANQMHOZFH8
60ДЕН

Опис на производот

AKAY Четка ак342

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Розева

Ананас ID

Шифра на производот
EKL38HUX9O

EAN /   код

EAN /   код
ANQMHOZFH8
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.