Selected image for AKAY Кофа ак 420 пластична 1.5л

AKAY Кофа ак 420 пластична 1.5л

40ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

AKAY Кофа ак 420 пластична 1.5л

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
PKK38RHOXN

EAN /   код

EAN /   код
ANENHOZA1E
40ДЕН

Опис на производот

AKAY Кофа ак 420 пластична 1.5л

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
PKK38RHOXN

EAN /   код

EAN /   код
ANENHOZA1E
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.