Selected image for AKAY Кофа ак 423 пластична н4

AKAY Кофа ак 423 пластична н4

100ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

AKAY Кофа ак 423 пластична н4

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
VJL38JPJO7

EAN /   код

EAN /   код
ANSNHOZPY8
100ДЕН

Опис на производот

AKAY Кофа ак 423 пластична н4

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
VJL38JPJO7

EAN /   код

EAN /   код
ANSNHOZPY8
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.