Selected image for AKAY Кофа ак199 15л

AKAY Кофа ак199 15л

299ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

AKAY Кофа ак199 15л

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
EZL38JDX7Y

EAN /   код

EAN /   код
ANKOHOZSPN
299ДЕН

Опис на производот

AKAY Кофа ак199 15л

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
EZL38JDX7Y

EAN /   код

EAN /   код
ANKOHOZSPN
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.