Selected image for AKAY Корпа ак327 пластична 4л

AKAY Корпа ак327 пластична 4л

60ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

AKAY Корпа ак327 пластична 4л

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
DIL384TYKA

EAN /   код

EAN /   код
ANXNHOZJXY
60ДЕН

Опис на производот

AKAY Корпа ак327 пластична 4л

Спецификации

Бренд
AKAY

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
DIL384TYKA

EAN /   код

EAN /   код
ANXNHOZJXY
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.